Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Za koji klub navijate?

Go down 
+8
Iwana
SuMMeR_LoVe
MmmmILICaaaaa
ko-uči-znaće-ko-krade-ima
Jelena (:
Admin
tiYanna
PrinceSs
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:51 am

ahahahahahahahhahahaha a sto cu ljubavi
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 12:34 am

Iwana wrote:
Zvezda je zivot,sve ostalo su sitnice cheers
I Ac Milan cheers cheers cheers
Hah,za koga si navijala kad su igrali ? Ides na utakmice tamo i tako to,a? Riiiight. Rolling Eyes

Buducnost,AC Milan,Real i Chelsea,ovo izdvojih iz nekih liga najmilije tj iz liga koje pratim,mada moze jos i Hibernian,ha ha Very Happy
Naravno,samo za prvi stvarno navijam, s obzirom da nisam u mogucnosti da uzivo pratim ostale,pa ne mogu rec' da 'navijam' za njih.
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeSun May 11, 2008 11:44 am

Betmen wrote:
Iwana wrote:
Zvezda je zivot,sve ostalo su sitnice cheers
I Ac Milan cheers cheers cheers
Hah,za koga si navijala kad su igrali ? Ides na utakmice tamo i tako to,a? Riiiight. Rolling Eyes

Buducnost,AC Milan,Real i Chelsea,ovo izdvojih iz nekih liga najmilije tj iz liga koje pratim,mada moze jos i Hibernian,ha ha Very Happy
Naravno,samo za prvi stvarno navijam, s obzirom da nisam u mogucnosti da uzivo pratim ostale,pa ne mogu rec' da 'navijam' za njih.

Ne znas da citas jel?ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE,Zvezdu VOLIM(i navijam)za Milan samo navijam,kada su igrali navijala sam za ZVEZDU a tebi se vidi kakav si navijac kad navijas za neki tim samo zato sto mozes da ides na utakmice Sad Sad Sad Ja moju ZVEZDU volim bila prva,bila poslednja na tabeli,dobila ili izgubila,bila ovde,ili u BGD ili bilo gde na svetu to je tim za koji ja navijam i boli me uvo za tvoje misljenje...i ostali na ovom forumu su stavili da navijaju za JUVENTUS,INTER,BARSELONU pa ne komentarises nista...A ja tebi 'varvaru'porucujem ,,Vi ste samo losa kopija NASEG severa''...
P.S.Zao mi je sto ste izgubili od Mogrena xaxa...takvi 'sampioni' pa izgubili...A pogotovo mi je krivo sto FATOS BECIRAJ ili kako se vec zove promasio...ux...xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa....
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeSun May 11, 2008 5:20 pm

Koliko negativne energije brate mili. Smile
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeSun May 11, 2008 7:21 pm

Iwana wrote:
Betmen wrote:
Iwana wrote:
Zvezda je zivot,sve ostalo su sitnice cheers
I Ac Milan cheers cheers cheers
Hah,za koga si navijala kad su igrali ? Ides na utakmice tamo i tako to,a? Riiiight. Rolling Eyes

Buducnost,AC Milan,Real i Chelsea,ovo izdvojih iz nekih liga najmilije tj iz liga koje pratim,mada moze jos i Hibernian,ha ha Very Happy
Naravno,samo za prvi stvarno navijam, s obzirom da nisam u mogucnosti da uzivo pratim ostale,pa ne mogu rec' da 'navijam' za njih.

Ne znas da citas jel?ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE,Zvezdu VOLIM(i navijam)za Milan samo navijam,kada su igrali navijala sam za ZVEZDU a tebi se vidi kakav si navijac kad navijas za neki tim samo zato sto mozes da ides na utakmice Sad Sad Sad Ja moju ZVEZDU volim bila prva,bila poslednja na tabeli,dobila ili izgubila,bila ovde,ili u BGD ili bilo gde na svetu to je tim za koji ja navijam i boli me uvo za tvoje misljenje...i ostali na ovom forumu su stavili da navijaju za JUVENTUS,INTER,BARSELONU pa ne komentarises nista...A ja tebi 'varvaru'porucujem ,,Vi ste samo losa kopija NASEG severa''...
P.S.Zao mi je sto ste izgubili od Mogrena xaxa...takvi 'sampioni' pa izgubili...A pogotovo mi je krivo sto FATOS BECIRAJ ili kako se vec zove promasio...ux...xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa....
Uf,kad moram da prevodim... Sad Rekoh da ne se mogu nazvat' pravim navijacem,jer su to ljudi koji idu na utakmice kluba koji vole i prate ih svuda,a ja to nisam onda,s ozbirom da zivim kilometrima daleko. (Mislim,naravno,na strane klubove. Morala sam i ovo napomenut',da se ne mucis da razmisljas.) Ti "tvoju zvezdu" voli koliko god hoces,a ako si bila na makar 10 njihovih utakmica ove sezone,onda mozemo razgovarat',mada cisto sumnjam. I meni je zao sto ne osvojismo kup,posebno jer smo ga izgubili onako,al' prvenstvo je ipak vaznije,tako da ce mi i jedna titula biti sasvim dovoljna.
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeSun May 11, 2008 8:26 pm

Kad napuni 18 icice na svaku:))Ipak je jos mala da ide na utakmice,za sada navija preko tv-a
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:02 am

Ne moze neko dijete, koje je prvi put marakanu vidjelo na ekskurziju u osmi (vjerovatno i jedini),da tripuje da je navijac,n'o,dobro,ona voli njenu zvezdu. Rolling Eyes Laughing
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:35 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa opushtite se brate ! Smile
Back to top Go down
MotobikeR

MotobikeR


Number of posts : 46
Registration date : 2008-04-08

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:46 am

samo mi recite, je li vam grdan zivot?
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:50 pm

Koliko i tebi,ne. Laughing
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 6:48 pm

Budjav lebaaaaaaaaaaaaaaaaaaac. njam, njam, njam, njam ! Laughing Ajme mene joooooooj, ajme mene jooooooooooj haha i tako to. Nije mi dosadno. rabbit
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:46 pm

Betmen wrote:
Ne moze neko dijete, koje je prvi put marakanu vidjelo na ekskurziju u osmi (vjerovatno i jedini),da tripuje da je navijac,n'o,dobro,ona voli njenu zvezdu. Rolling Eyes Laughing
Samo cu da kazem jednu stvar,jer sa idiotima ne vredi raspravljati:ono sto je MOJA Zvezda postigla TVOJA Buducnost ne moze ni da sanja...toliko....
Back to top Go down
^^matija^^




Number of posts : 9
Registration date : 2008-04-28

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:29 pm

"betmen" navijam za INTER od 5 godINE zivota znaci 12 godina i ti ces sad da me ucis da ja ne mogu da navijam za INTER aj ne dipr castiti i ja navijam za ZVIJEZDU i naravno jos za GRBALJ
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeTue May 13, 2008 1:08 am

^^matija^^ wrote:
"betmen" navijam za INTER od 5 godINE zivota znaci 12 godina i ti ces sad da me ucis da ja ne mogu da navijam za INTER aj ne dipr castiti i ja navijam za ZVIJEZDU i naravno jos za GRBALJ
Hahaha,ja samo rekoh da se ne mogu nazvat' pravim navijacem,za vas me,iskreno,briga. Sto se mene tice,mozes rec' da i si trener intera.

Ne vredi,a? Laughing Divno je zivjeti u zabludi..
Back to top Go down
^^matija^^




Number of posts : 9
Registration date : 2008-04-28

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeTue May 13, 2008 1:57 am

hahhah "betmen" stvarno si smijesna No Sad .au da ti ides redovno na sve utakmice buducnosti a nisi ni znala do prije 2-3 god za nju a i da jesi na vise sam ja utakmica bio njihovih nego ti pa eto vidis nisam navijac buducnosti sreco.(ali i nemam nista protiv)a sto se tice INTERA isao sam do sad na 3 utakmice njihove i naravno kad napunim 18 icu vise puta i ne moj zivotati vise komentarisat jer ne da si glupa no i otvaras glavu na mrtvo affraid
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeTue May 13, 2008 2:13 am

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Laughing
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeTue May 13, 2008 5:03 pm

Ne vredi,a? Laughing Divno je zivjeti u zabludi..[/quote]

VREDI je ekavica,a ZIVJETI ijekavica pa prvo pogledaj sta pises pa onda komentarise govor drugih ljudi,koji btw,nije TVOJA stvar ni najmanje.I nas je apsolutno briga smatras li ti nas pravim navijacima ili ne,a vide se kakav si navijac kad navijas za neki klub samo zato sto mozes ici na njihove utakmice...to nije ni N od navijaca...
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeFri May 16, 2008 1:43 am

^^matija^^ wrote:
hahhah "betmen" stvarno si smijesna No Sad .au da ti ides redovno na sve utakmice buducnosti a nisi ni znala do prije 2-3 god za nju a i da jesi na vise sam ja utakmica bio njihovih nego ti pa eto vidis nisam navijac buducnosti sreco.(ali i nemam nista protiv)a sto se tice INTERA isao sam do sad na 3 utakmice njihove i naravno kad napunim 18 icu vise puta i ne moj zivotati vise komentarisat jer ne da si glupa no i otvaras glavu na mrtvo affraid
Posto ti mene znas,pa onda znas na koliko sam utakmica bila i kad sam cula za buducnost. HAHAHAHAHAHAHAHA
Dalje,ja tebi nisam nista pisala. Odlicno je sto si isao na njihove utakmice,tako i treba,kad vec mozes,ali ocigledno ne shvatas sta hocu da kazem,a vec sam 2 puta napisala,mislim da je to sasvim dovoljno.

IWana - JE LI MOGUCE OVO ?!
vrEdi si ti napisala,to mi je smijesno,normalno. A ovo ostalo JA pisem,shvatas?! tj to je nas jezik.
Na koliko si utakmica posla ove sezone? Mislim na zvezdu,naravno. ( tacno moram sve objasnjavat',uf.)
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeFri May 16, 2008 4:18 pm

Betmen wrote:
^^matija^^ wrote:
hahhah "betmen" stvarno si smijesna No Sad .au da ti ides redovno na sve utakmice buducnosti a nisi ni znala do prije 2-3 god za nju a i da jesi na vise sam ja utakmica bio njihovih nego ti pa eto vidis nisam navijac buducnosti sreco.(ali i nemam nista protiv)a sto se tice INTERA isao sam do sad na 3 utakmice njihove i naravno kad napunim 18 icu vise puta i ne moj zivotati vise komentarisat jer ne da si glupa no i otvaras glavu na mrtvo affraid
Posto ti mene znas,pa onda znas na koliko sam utakmica bila i kad sam cula za buducnost. HAHAHAHAHAHAHAHA
Dalje,ja tebi nisam nista pisala. Odlicno je sto si isao na njihove utakmice,tako i treba,kad vec mozes,ali ocigledno ne shvatas sta hocu da kazem,a vec sam 2 puta napisala,mislim da je to sasvim dovoljno.

IWana - JE LI MOGUCE OVO ?!
vrEdi si ti napisala,to mi je smijesno,normalno. A ovo ostalo JA pisem,shvatas?! tj to je nas jezik.
Na koliko si utakmica posla ove sezone? Mislim na zvezdu,naravno. ( tacno moram sve objasnjavat',uf.)

Ovako,ne znas ni ti nas pa lupas.Odakle ti znas da ja nisam zivela u Beograd npr.do prosle godine?Necu vise da se raspravljam sa budalama...a mozda ja jesam glupa ali tesim se-postojis ti-bar pet puta si gluplja...aj sad zdravo...
Back to top Go down
Betmen

Betmen


Number of posts : 41
Age : 34
Registration date : 2008-05-09

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeFri May 16, 2008 5:24 pm

Pa ja sam pitala ides li,al' ti nisi odgovarala Laughing
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitimeFri May 16, 2008 7:30 pm

ao ljudi iskulirajte malo
Back to top Go down
Sponsored content





Za koji klub navijate? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za koji klub navijate?   Za koji klub navijate? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Za koji klub navijate?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koji web browser je najbolji????

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Sport-
Jump to: