Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ogovaranje...

Go down 
+6
Iwana
Luka
andjel@
tiYanna
Jelena (:
Ivana
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ivana

Ivana


Number of posts : 52
Age : 32
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 2:07 pm

Ova tema postaje svakodnevnica nasih zivota...Sta mislite o tome? Surprised
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 4:55 pm

Ne mislim o tome. Nekima je to smisao života. Ja to mrzim i apsolutno me boli uvo za druge ljude,tj. one za koje stvarno treba da me bude briga. Ovo je Podgorica i ođe je to,kao što i sami znate, neizbježno,ali...šta je tu je. Ja ne obraćam pažnju na ta tračeranja i gluposti (obično đevojaka,a i na žalost nekih momaka) koje/i nemaju života i onda se drugima mješaju u život. To je mnogo odvratno i nadam se da će ljudi to nekad i shvatiti (želja će me minuti).
Looooooooooooooooooše,mnogo loooooooooooooše. king
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 7:10 pm

mutko Very Happy wrote:
Ja to mrzim i apsolutno me boli uvo za druge ljude,tj. one za koje stvarno treba da me bude briga. Ovo je Podgorica i ođe je to,kao što i sami znate, neizbježno.


Upravo. king
Back to top Go down
andjel@

andjel@


Number of posts : 15
Age : 31
Registration date : 2008-04-09

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 10:44 pm

JA TO MRZIM...TO JE TAKO ODWRATNO I PRIMITIWNO... Neutral Exclamation
Back to top Go down
Luka

Luka


Number of posts : 132
Age : 33
Registration date : 2008-04-09

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:56 pm

ja mislim da si previse ovih topic-a postavila ahahaahaa Laughing
Back to top Go down
Ivana

Ivana


Number of posts : 52
Age : 32
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:10 pm

Nemoj da se zamaras odg.na njih. Laughing
Back to top Go down
Luka

Luka


Number of posts : 132
Age : 33
Registration date : 2008-04-09

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 4:07 pm

ahahahaaaa lol!
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 4:55 pm

Zezalica. Laughing
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 5:10 pm

Ogovaranje...svi mi sigurno na neki nacin pomalo ogovaramo...pa 'Vidji kako se ona obukla' ili 'Kako joj je ruzan momak' ili 'Mora da se fruzer zezao sa njom'...i meni je to ok do odredjene granice...kada je neko koga dobro poznajem,uvjek prvo njemu kazem ako imam neke zamjerke...
Ali kad ogovaranje postane previse ruzno ili vulgarno ili postane smisao zivota...e onda to ne valja nista Neutral
Back to top Go down
SuMMeR_LoVe

SuMMeR_LoVe


Number of posts : 56
Registration date : 2008-04-27

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeThu May 01, 2008 11:47 am

Iwana wrote:
Ogovaranje...svi mi sigurno na neki nacin pomalo ogovaramo...pa 'Vidji kako se ona obukla' ili 'Kako joj je ruzan momak' ili 'Mora da se fruzer zezao sa njom'...i meni je to ok do odredjene granice...kada je neko koga dobro poznajem,uvjek prvo njemu kazem ako imam neke zamjerke...
Ali kad ogovaranje postane previse ruzno ili vulgarno ili postane smisao zivota...e onda to ne valja nista Neutral

Slazem se....
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeTue May 06, 2008 12:51 am

AlExAnDrA wrote:
Iwana wrote:
Ogovaranje...svi mi sigurno na neki nacin pomalo ogovaramo...pa 'Vidji kako se ona obukla' ili 'Kako joj je ruzan momak' ili 'Mora da se fruzer zezao sa njom'...i meni je to ok do odredjene granice...kada je neko koga dobro poznajem,uvjek prvo njemu kazem ako imam neke zamjerke...
Ali kad ogovaranje postane previse ruzno ili vulgarno ili postane smisao zivota...e onda to ne valja nista Neutral

Slazem se....

Ne mora da znači da svi na neki način odgovaramo,baš naprotiv.
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:16 pm

debilko Smile wrote:
AlExAnDrA wrote:
Iwana wrote:
Ogovaranje...svi mi sigurno na neki nacin pomalo ogovaramo...pa 'Vidji kako se ona obukla' ili 'Kako joj je ruzan momak' ili 'Mora da se fruzer zezao sa njom'...i meni je to ok do odredjene granice...kada je neko koga dobro poznajem,uvjek prvo njemu kazem ako imam neke zamjerke...
Ali kad ogovaranje postane previse ruzno ili vulgarno ili postane smisao zivota...e onda to ne valja nista Neutral

Slazem se....

Ne mora da znači da svi na neki način odgovaramo,baš naprotiv.
A ti si rodjena dobrica brate,vidi ti se,pusti ljude,svako ima svoje misljenja,ako ja i Aleksandra nesto mislimo,boli nas uvo slazes li se ti sa tim ili...isqliraj malo,daj svoje misljenje i pusti vise ljude na mir!!!
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 07, 2008 11:27 am

Na mir?! Laughing

A IWana,ja nijesam nikog uhvatila,samo komentarišem,na šta naravno,imam pravo. Laughing
Boli te uvo a? Laughing
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 07, 2008 6:00 pm

debilko Smile wrote:
Na mir?! Laughing

A IWana,ja nijesam nikog uhvatila,samo komentarišem,na šta naravno,imam pravo. Laughing
Boli te uvo a? Laughing

To nije rijec u bukvalnom znacenju,nego u prenesenom...nisi to znala? ne znas za izraz ,,Pusti ljude na miru''...a niko ti ne brani da imas misljenje,ali molim te zadrzi ga za sebe,kad vidis da ovde nikoga ne interesuje STA TI MISLIS O NECIJEM DRUGOM MISLJENJU...Iznose svoje misljenje na TEMU,ne ispravljaj tudja misljenja to je toliko odvrtano uh...
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 07, 2008 6:01 pm

debilko Smile wrote:
Na mir?! Laughing

A IWana,ja nijesam nikog uhvatila,samo komentarišem,na šta naravno,imam pravo. Laughing
Boli te uvo a? Laughing

A ne kaze se 'na mir' mego kako?'u miru','ispod mira','kod mira'...iznesi nam jos koji pametan komentar
Back to top Go down
MotobikeR

MotobikeR


Number of posts : 46
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 07, 2008 6:30 pm

i ja volim na Miru..ako mislimo na istu Miru..zato nas pustite na nju!
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 07, 2008 11:47 pm

Iwana wrote:

A ne kaze se 'na mir' mego kako?


Sad Na miru... Kazhe se, na miru. Sad A ti Miloshe ! Smiri ! Laughing
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeThu May 08, 2008 12:07 am

Ok i sad je to toliko vazno Rolling Eyes ao djeco iskulirajte malo!!
Back to top Go down
MotobikeR

MotobikeR


Number of posts : 46
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:31 am

stvarno... djeco..
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeThu May 08, 2008 9:50 pm

Very Happy Very Happy
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 14, 2008 11:10 am

Znaci ne mogu vjerujem da takvi ljudi postoje...jedva cekam danas da joj sve saspem u lice..jedna mala iz odjeljenja znaci nema koga ne ogovara sa tobom ekstra a NAGRDJUJE SVAKOGA!!Ja ne znam je li za koga lijepu rijec rekla to je toliko zlobno da je to ne moguce,prosto ne mogu da vjerujem!!!
Cccc
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 14, 2008 7:52 pm

PrinceSs wrote:
Znaci ne mogu vjerujem da takvi ljudi postoje...jedva cekam danas da joj sve saspem u lice..jedna mala iz odjeljenja znaci nema koga ne ogovara sa tobom ekstra a NAGRDJUJE SVAKOGA!!Ja ne znam je li za koga lijepu rijec rekla to je toliko zlobno da je to ne moguce,prosto ne mogu da vjerujem!!!
Cccc

Ko ?! affraid
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeWed May 14, 2008 9:07 pm

E moja Tijana... No
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeThu May 15, 2008 1:31 am

Ok, reci cesh mi sjutra Shocked Mada, mislim da znam. study
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:09 am

E ne mogu ti reci jer se ti druzis sa njom EKSTRA...ali smirila sam se malo nije toliko losa.samo mora sve da prokomentarise.
Back to top Go down
Sponsored content





Ogovaranje... Empty
PostSubject: Re: Ogovaranje...   Ogovaranje... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ogovaranje...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Sve i svašta-
Jump to: