Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Musko-zenska prijateljstva...

Go down 
+6
Luka
andjel@
tiYanna
PrinceSs
Jelena (:
Ivana
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:13 pm

debilko Smile wrote:
Iwana wrote:
Musko-zenska prijateljstva su jedino moguca ako ne postoji ni najmanje hemije izmedju momka i cure koji su drugovi...a to se jedino moze desiti ako je jedno od njih dvoje 'akrep' ili ako su oboje 'akrepi'.To je moje misljenje Wink

Naravno da je TVOJE mišljene,pobogu.

Ma vazno je samo da nije TVOJE cije god drugo da je,uh,DOBRO JE!
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeSun May 11, 2008 8:25 pm

I dalje si TUPA. Sad
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 6:57 pm

Iwana wrote:
Musko-zenska prijateljstva su jedino moguca ako ne postoji ni najmanje hemije izmedju momka i cure koji su drugovi...a to se jedino moze desiti ako je jedno od njih dvoje 'akrep' ili ako su oboje 'akrepi'.To je moje misljenje Wink

Ne nego ozb sad.. Hocesh da kazhesh da ne mozhemo da imamo drugove koji su lijepi, jer nema shanse da nam se nece svidjeti ? Jer sa svima 'ima hemije' Laughing I mozhemo da se druzhimo jedino sa 'ruznim' momcima Question Laughing Ooooooooh. Ili, je li, da smo mi ruzhne.. Onda fala Bogu mozhemo sa svakim momkom da imamo drugarski odnos. ahahahahahhahaa zvek more.. Laughing
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:52 pm

debilko Smile wrote:
I dalje si TUPA. Sad
E sad cu i ja da placem jer ti ne odobravas moje misljenje Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Isqliraj curo,nisi centar sveta.
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:54 pm

tiYanna wrote:
Iwana wrote:
Musko-zenska prijateljstva su jedino moguca ako ne postoji ni najmanje hemije izmedju momka i cure koji su drugovi...a to se jedino moze desiti ako je jedno od njih dvoje 'akrep' ili ako su oboje 'akrepi'.To je moje misljenje Wink

Ne nego ozb sad.. Hocesh da kazhesh da ne mozhemo da imamo drugove koji su lijepi, jer nema shanse da nam se nece svidjeti ? Jer sa svima 'ima hemije' Laughing I mozhemo da se druzhimo jedino sa 'ruznim' momcima Question Laughing Ooooooooh. Ili, je li, da smo mi ruzhne.. Onda fala Bogu mozhemo sa svakim momkom da imamo drugarski odnos. ahahahahahhahaa zvek more.. Laughing

Jedino na relaciji naj drug-drugarica...kada su u pitanju prijateljstva uopsteno,moguce je da da se nadje nesto...bez hemije...ili dok smo mladji...ali cinjenica je da svaki frajer primijeti dobru ribu i obrnuto...naravno,ja samo kazem sta ja mislim,ok je ako se ti ne slazes,ali pojedine osobe stvarno Sad zalosno
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:32 pm

Smiiiiiiiiiiiiiijat' seeeeeeeeee kad je NAAAAAAAAAJBOLJEEEEEEEEE... Laughing
Ja samo da kažem da mi je IWana idoW i da ODOBWAWAM njeno MIFWLJENJE. Embarassed
Back to top Go down
martin

martin


Number of posts : 31
Age : 33
Registration date : 2008-04-12

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 2:02 am

Ivana wrote:
Da li vjerujete u musko-zenska prijateljstva? Smile

Naravno da vjerujem, u srednjoj skoli sam stekao najbolje drugarice i nadam se da cemo ostati prijatelji do kraja zivota. Sto se tice mog najboljeg prijatelja iz odeljenja on ce sigurno procitati ovu misao koju sam pripremio za njega to je V. C.

[b]NAJBOLJI PRIJATELJ JE KAO DJETELINA SA CETIRI LISTA, TESKO GA JE PRONACI I SRECAN SI KAD GA IMAS.[u]
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 5:29 pm

Jaooo,baš ste divni. Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prijateljstva...   Musko-zenska prijateljstva... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Musko-zenska prijateljstva...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Sve i svašta-
Jump to: