Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sale........

Go down 
+2
Jelena (:
Ivana
6 posters
AuthorMessage
Ivana

Ivana


Number of posts : 52
Age : 32
Registration date : 2008-04-06

Sale........ Empty
PostSubject: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 2:37 pm

Bile da su na vas racun ili na racun drugih...Vazno je jedno...Uvijek su prisutne..Pa?Very Happy
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 4:39 pm

Ja se uvijek šalim,neki to shvataju,neki ne,uglavnom ne shvataju oni koji me ne poznaju,za šta me naravno bolE brigE. Laughing A šalim se i na tuđi račun bogOmE. Very Happy Laughing Pogotovo ako su to neke glupe/maloumne/uobražene osobe koje ne umiju ni na svoj ni na tuđi račun da se šale. Very Happy Šta ću kada sam iskrena. Ivana,ti znaš. Very Happy alien
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 7:17 pm

Ja na moj vishe nego na tudji! Hahahaha Laughing Shalim, normalno. Nerviraju me ljudi koji ne shvataju shalE. Jao. Rolling Eyes
Back to top Go down
Luka

Luka


Number of posts : 132
Age : 33
Registration date : 2008-04-09

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:01 am

mutko Very Happy wrote:
Ja se uvijek šalim,neki to shvataju,neki ne,uglavnom ne shvataju oni koji me ne poznaju,za šta me naravno bolE brigE. Laughing A šalim se i na tuđi račun bogOmE. Very Happy Laughing Pogotovo ako su to neke glupe/maloumne/uobražene osobe koje ne umiju ni na svoj ni na tuđi račun da se šale. Very Happy Šta ću kada sam iskrena. Ivana,ti znaš. Very Happy alien

jeco ti znas Very Happy
Back to top Go down
ko-uči-znaće-ko-krade-ima




Number of posts : 21
Registration date : 2008-04-09

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:13 am

Kakvi ste vi šalobacači
Back to top Go down
Luka

Luka


Number of posts : 132
Age : 33
Registration date : 2008-04-09

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:18 am

a to je sad kao neki izraz jel ahahaaa lol!
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 4:58 pm

^^matija^^ wrote:
Kakvi ste vi šalobacači

Bacamo šalOve a? Neka si ti. Laughing
Back to top Go down
martin

martin


Number of posts : 31
Age : 33
Registration date : 2008-04-12

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 12:51 am

ko-uči-znaće-ko-krade-ima wrote:
Kakvi ste vi šalobacači


Ko te nauci ovaj izraz, ubio ga led.
Back to top Go down
martin

martin


Number of posts : 31
Age : 33
Registration date : 2008-04-12

Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 12:52 am

Ivana wrote:
Bile da su na vas racun ili na racun drugih...Vazno je jedno...Uvijek su prisutne..Pa?Very Happy


Za salu sam uvijek raspolozen bilo na svoj ili tudji racun, bas sam pravi harlekin.
Back to top Go down
Sponsored content





Sale........ Empty
PostSubject: Re: Sale........   Sale........ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sale........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Sve i svašta-
Jump to: