Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Preporuci film..

Go down 
+2
Jelena (:
PrinceSs
6 posters
AuthorMessage
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 11:57 pm

Svi filmovi koji su ostavili utisak na vas,da zelite da ih pogledate jos jednom..
Back to top Go down
Jelena (:

Jelena (:


Number of posts : 208
Age : 33
Registration date : 2008-04-06

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:24 pm

Notebook ste sigurno svi gledali,ali eto za svaki slučaj da vam ga preporučim.
A obavezno morate da ogldedate jednu našu komediju (ukoliko nijeste naravno) 'samo za tvoje uši'. Simo Trebješanin i Andrija Milošević..
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:25 pm

Ja nisam:)Moracu ga pogledat' Very Happy
Back to top Go down
Iwana

Iwana


Number of posts : 70
Registration date : 2008-04-30

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeSat May 03, 2008 4:20 pm

Najbolji film svih vremena,po mom misljenju je ,,Remember the Titans'' sa Denzelom Washingtonom.Ne pretjerujem ako kazem da sam ga gledala bar jedno 100 puta.I svaki,ali svaki put placem na kraj.
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeSat May 03, 2008 7:11 pm

The Notebook. Embarassed
Autumn in New York Embarassed
Shangian kiss. Embarassed
Back to top Go down
ne_savijam_se_u_skolu

ne_savijam_se_u_skolu


Number of posts : 36
Registration date : 2008-05-16

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeSat May 17, 2008 2:27 pm

Ja bih preporucio CRNOG GRUJU - KAMEN MUDROSTI
Back to top Go down
http://www.drockot.forumotion.com
martin

martin


Number of posts : 31
Age : 33
Registration date : 2008-04-12

Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 11:11 pm

ne_savijam_se_u_skolu wrote:
Ja bih preporucio CRNOG GRUJU - KAMEN MUDROSTI


Najbolji filmovi koje sam do sada odgledao su: "Gospodar prstenova", "Duplex", "Troja", "Upoznajte Fokerove" i "300" koji je najbolji od svih zato sto je radnja smjestena u Sparti u kojem odrastaju pravi muskarci jaki i snazni, a njihov kralj je poznati grcki vojskovodja Leonida koji je izazvao rat u Sparti i to protiv Persijanaca najvece vojne sile u cijelom svijetu. Leonida u rat vodi sa sobom 300 najjacih Spartanaca u borbu koji su sa svojim kraljem rame uz rame ucestvujuci u strategiji FELIX cije je glavno pravilo to sto funkcionisu kao jedan, braneci onog koji mu je sa lijeve strane od clanka do vrata. U borbi su neprikosnoveni i zaista onaj koji dobro poznaje istoriju svoje znanje o Sparti je prosirio ovim filmom.
Back to top Go down
Sponsored content





Preporuci film.. Empty
PostSubject: Re: Preporuci film..   Preporuci film.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Preporuci film..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Film-
Jump to: