Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitimeThu May 15, 2008 1:46 am

A gluuuuuuuumim, glumim da.. da mi kisha ne smetaaaaaaaaa. Glumim da toplo mi jeee, a k'o santa leda sam. Smile
Back to top Go down
Luka

Luka


Number of posts : 132
Age : 33
Registration date : 2008-04-09

Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Re: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitimeThu May 15, 2008 10:55 am

bas sve bih s tobom nocas radiJoooooooo ahhahahaahaa lol!
Back to top Go down
tiYanna

tiYanna


Number of posts : 155
Age : 32
Registration date : 2008-04-08

Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Re: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitimeThu May 15, 2008 9:58 pm

Ti & jaaaaaaaaaaaa masline & viiiiiiino
kako lepo priiiiiichash.
Vrela noc shapuce nam tuiiiiiiiho.. kako mi se svidjash.
Zajedno mozhemo do krajaaaaaaaa. Sve do kraja svetaaaaa. Budi moj andjeo ! Very Happy
Back to top Go down
SuMMeR_LoVe

SuMMeR_LoVe


Number of posts : 56
Registration date : 2008-04-27

Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Re: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:55 pm

Bas me briga s kim si sada noci owe...Kome dajes kome pruzas usne svoje.........
Back to top Go down
PrinceSs

PrinceSs


Number of posts : 352
Age : 32
Registration date : 2008-04-07

Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Re: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitimeFri May 16, 2008 7:40 pm

Ne pokusavaj mijenjat me ovo je ipak moja glava kad joj se budi nek joj se budi kad joj se spava nek joj se spava...
Nek pokusavaj mijenjat me,ovo je srce zauvijek samnom kol'ko smo samo krvavih puta isli po brdu isli po ravnom
NE DAJ da tebe mijenja neko BUDI DO KRAJA ONO STO JESI ako mislis da smo daleko nemoj put mene bolje ostani gdje jesi..
ZNAM DA OVAKO MNOGIM NE GODIM AL' JA SAM CITAV STAO U VENE ZNAM DOBRO ZASTO RATOVE VODIM...
Ja kad nekog vidim da gubim zasuzi oko,al' nikad ne placem onog kog ljubim do daske ljubim a znam da se igram ostrim brijacem.
Back to top Go down
Sponsored content





Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Empty
PostSubject: Re: Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)   Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pjesma koja vas opisuje u ovom trenutQ :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pjesma koja vas podsjeca na...
» "pjesma uvjek mirishe na uspomene..reci joj tako ako pita za menee.."

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ZABAVA :: Sve i svašta-
Jump to: